Nabídka služeb

Níže najdete seznam služeb, které nabízím. Pokud by byl z Vaší strany jakýkoli dotaz na rozsah či obsah nabízených služeb, tak mě neváhejte kontaktovat. V případě Vašeho zájmu si termín schůzky můžeme domluvit buď telefonicky, nebo emailem.

Služba

Podnikatelské poradenství

Začínáte s podnikáním a nevíte si rady? Domluvte si termín vstupní konzultace, na které odhalíme možná úskalí Vašeho budoucího podnikání. Poradím Vám například se založením živnosti, tvorbou základních materiálů pro propagaci Vašeho podnikatelského záměru, či organizací práce a sestavením funkčního systému.

Služba

Prodejní strategie

Prodáváte svůj proudkt a nevíte si rady, jak oslovit svou cílovou skupinu? Pak si stačí domluvit termín první konzultace a můžete začít prodávat. Již několik let se zabývám prodejem, pracoval jsem na sales pozicích v B2B i B2C prostředí a nyní ve firmách a na přednáškách prodejní strategie vyučuji.

Služba

Technické videodokumentace

Zajistím pro Váš projekt profesionální technickou videodokumentaci. Mezi mé projekty patří například videodokumentace pro Státní fond dopravní infrastruktury v oblasti stavby cyklostezek. Čeká Vás představení Vašeho projektu investorovi, stavba domu, či prodej nemovitosti? Domluvte si termín schůzky, na které probereme Vaše požadavky a Vámi požadovanou podobu dokumentace.

Služba

Grafické práce

Potřebujete vypracovat grafickou podobu Vašeho projektu? Zadejte mi Vaše požadavky a o zbytek se již postarám já. Prostřednictvím své agentury spolupracuji s několika grafiky, kteří se grafickému designu věnují již několik let. Díky spolupráci se mnou bude Váš grafický design opravdu nadčasový!

Služba

Tvorba webových stránek

Rozhodli jste se nabízet své služby v online prostředí? Pak určitě budete potřebovat web, na kterém budete své služby prezentovat. Zabývám se tvorbou webových stránek na klíč. Mé služby zahrnují vše od grafického návrhu, přes návrh UX, až po zřízení domény, nastavení hostingu a samotného vytvoření webové prezentace.

© Vít Rutkovský 2020